• soltanyh

    soltanyh

  • shoar-sal-1398-ofogi-5-983-artkia.ir_

    shoar-sal-1398-ofogi-5-983-artkia.ir_

  • -

    -

سوالات متداول

1-چه کلاس هایی در کانون پرورش فکری برگزار می شود؟

کلاس های فرهنگی و ادبی با عضویت یک ساله در کانون و کلاس های هنری با ثبت نام جداگانه تشگیل می شود . از جمله کلاس های فرهنگی به رو خوانی کتاب ،معرفی کتاب ، قصه گویی ، فعالیت علمی ، دینی ، کاردستی ، نمایش فیلم ، نمایش خلاق ، کارهای گروهی و .... اشاره کرد . و کلاس های هنری از جمله نقاشی ، خوشنویسی ، سفال گری و موسیقی و ....در مراکز برگزار می شوند .2-از چه سنی کودکان و نوجوانان می توانند عضو کتابخانه شوند ؟

از سن 6 تا 16 سالگی رده سنی اعضا کانون می باشد.3-آیا در کانون پرورش فکری کلاس های تقویتی و درسی نیز تشکیل می شود ؟

خیر. وظیفه کانون پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با استفاده از کلاس های فرهنگی ، ادبی ، علمی، هنری با محوریت کتاب و کتاب خوانی می باشد . و کلاس های تقویتی در مدارس و آموزشگاه های دیگر برگزار می شود.4- آیا روزهای حضور اعضا در کانون بر اساس جنسیت ( دختر و پسر ) متفاوت می باشد ؟

بله . روزهای فرد به دخترها و روزهای زوج به پسرها اختصاص دارد . که در کتابخانه های مختلف ممکن است متفاوت باشد.5- ساعت حضور اعضا در کتابخانه چگونه است ؟

کتابخانه از ساعت30/8صبح تا 18عصر آماده ارایه خدمات می باشد ولی ساعت حضور اعضا برای شرکت در کارگاه های مختلف صبح ها 9تا30/12و عصرها 30/14تا 18می باشد.
6-آیا عضویت کتابخانه برای شرکت در کلاس ها ضروری است ؟

بلی.مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در درجه اول کتابخانه های خاص کودکان و نوجوانان می باشند و محور تمام فعالیت ها کتاب و کتاب خوانی می باشد و سایر فعالیت ها در خدمت این الویت هستند ، به همین دلیل عضویت کتابخانه برای همه اعضا ضروری می باشد .7- آیا با عضویت در کتابخانه اعضا فقط می توانند در این فضا مطالعه نمایند؟


خیر ، اعضا غیر ازمطالعه در فضای مرکز می توانند با کارت عضویت هر بار دو کتاب را امانت گرفته و حداکثر هفت روز بعد پس دهند که این مدت هفت روز دیگر هم قابل تمدید می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

محبوبترین مطالب

اهدای شش هزار جلد کتاب به کودکان و نوجوانان در منطقه کم‌برخوردارشهر زنجان

اهدای شش هزار جلد کتاب ب...

در مراسم افتتاحیه کتابخانه مدرسه قرآنی نور و ریحان...
برگزاری اولین یادواره 428 شهید نوجوان استان زنجان

برگزاری اولین یادواره 42...

اولین یادواره 428 شهید نوجوان استان زنجان با عنوان...
همایش روز ملی فناوری فضایی 14 بهمن ماه 1396

همایش روز ملی فناوری فضا...

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی همایش روز م...