در آیین معارفه، مهدی حاجی خانی با صدور حکمی به عنوان مدیر کانون زبان استان زنجان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان زنجان، جلسه معارفه مهدی حاج خانی بعنوان مدیر جدید کانون زبان و تکریم شهرام ساسانی مدیر سابق در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری با حضور معاون اداری و مالی کانون زبان ایران و مدیرکل کانون استان انجام پذیرفت.

معاون اداری مالی کانون زبان ایران ضمن خرسندی از حضور در استان زنجان، در خصوص  توسعه فعالیت های کمی و کیفی کانون زبان از نیروی انسانی به عنوان یکی از بزرگ ترین سرمایه های این مجموعه یاد کردند و بر تکریم زبان آموزان و خانواده هایشان تاکید نمودند و خواستار ارتقاء کیفی و کمی فعالیت شعبات کانون زبان شدند.

مهدی مشفق خاطر نشان کردند جهت بومی سازی منابع و محتوای آموزشی طرح هایی در حال برنامه ریزی و اجرا می باشد که انشاءالله این تغییرات در آموزش ها محسوس خواهد بود.

دکتر مشفق در پایان  ضمن قدردانی از زحمات شهرام ساسانی مدیر سابق کانون زبان، مهدی حاجی خانی را با حکم دکتر مومنی رییس کانون زبان کشور به عنوان مدیر جدید کانون زبان استان معرفی کردند.

مدیرکل کانون استان نیز در ابتدای این جلسه با قدردانی از زحمات مدیر سابق، برای مدیر جدید کانون زبان استان آرزوی موفقیت نمود و ابراز امیدواری کرد با توسعه متوازن شعبات کانون زبان در سطح شهرهای بزرگ استان، علاقمندان بتوانند از امکانات و ظرفیت های آموزشی و کمک آموزشی کانون زبان بهره مند شوند.

محمد نقی صالحی به ضرورت بازنگری در محتوای منابع آموزشی و استفاده از روش های بروز اشاره کرد و گفت: با اینکه کانون زبان ایران همواره در آموزش زبان های خارجی با روش های جذاب و علمی موفق عمل کرده است اما شرایط فعلی ایجاب می کند روش های سنتی کنار گذاشته شود و از فناوری های روز و خلاقانه استفاده شود.

گفتنی است، حاجی‌خانی مدیر جدید کانون زبان استان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتۀ مدیریت اجرایی است. وی در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف مسولیت های اجرایی و فنی را بر عهده داشته‌ است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد