مرکز فرهنگی هنری قیدار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری آموزش و پرورش هم زمان با نزدیک شدن به ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) جشن تکلیف دختران ۹ ساله‌ی را در بقیه متبرکه حضرت قیدار النبی(ع) برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان زنجان، زینب علی بیگلو مسئول کانون قیدار با اعلام این خبر گفت: جشن تکلیف دختران ۹ ساله‌ی قیداری با حضور دانش آموزان دبستان و مربیان کانون و جمعی از کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان قیدار برگزار شد.

وی افزود: مربیان کانون در این جشن برنامه‌هایی چون: اجرای سرود، قرائت سوگندنامه، اجرای دکلمه و برش کیک جشن تکلیف را برگزار کردند.

 علی بیگلو همچنین توضیح داد: در این برنامه مربیان بچه‌ها را در قالب برپایی ایستگاه های مختلفی چون : قصه گویی و معرفی وقایع و ایام با فرهنگ عفاف و حجاب آشنا کردند.

مسئول برگزاری جشن تکلیف کودکان قیدار در کانون یادآور شد: در پایان این مراسم از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره آموزش و پرورش شهرستان قیدار به دختران مکلف شده که با چادرهای سفید در این مراسم شرکت کرده بودند هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد